ICC Development to zespół architektów, inżynierów oraz menadżerów, którzy w swoim dorobku posiadają wieloletnie doświadczenie związane z branżą deweloperską. Jest to doświadczenie zdobywane w trakcie realizowania procesów budowlanych dla generalnego wykonawcy, jak i z ramienia inwestora. Biorąc udział w tworzeniu inwestycji, m.in. osiedli mieszkaniowych, powierzchni użyteczności publicznej, powierzchni komercyjnych oraz usługowych, wypracowali wysokie standardy zarządzania całym procesem inwestycyjnym.

Standardy te, pozwalają oferować przyszłym klientom City Residence wysoką jakość inwestycji, jak również profesjonalną obsługę w trakcie zakupu mieszkania. Klient otoczony odpowiedzialnym i profesjonalnym zespołem ma pełne poczucie bezpieczeństwa, opieki merytorycznej na każdym etapie kontaktu z firmą.

Celem, jak i misją firmy jest troska i dbałość o każdego klienta. Wyprzedzamy potrzeby naszych klientów, dając im możliwość tworzenia własnego miejsca zamieszkania zgodnie z ich potrzebami. Pokazujemy, że można budować na najwyższym poziomie i standardzie za przystępną cenę. 

City Residence & Luksusowa Marka Roku 2018

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasz projekt  „City Residence Opoczno” uzyskał statuetkę „Luksusowa Marka Roku 2018”  – luksus dla każdego, która jest przyznawana raz w roku na jedynym takim wydarzeniu w Polsce, które gromadzi liderów biznesowych sektora premium. Statuetka jest nagrodą za prestiżowy projekt, dopasowanie oferty do potrzeb klientów oraz optymizm w sukcesie wraz z wyrazistą marką